Nahrávám. Prosím, čekejte...
hledat

O nás

Velice příjemná rodinná hospůdka bratrů Pejcharových, jejíž poloha doslova vyzývá k pohodovému strávení odpoledne s celou rodinou, ať už na kole či kolečkových bruslích nebo jiných sportů, poblíž se nachází sportovní areál a tenisové kurty.

Tento podnik se nachází v klidné lokalitě u řeky mezi stromy a přesto v centru města, kde jsem po sportovním výkonu našel oázu klidu. navíc zde grilovali a já jsem po letech spatřil hokejovou legendu Rudlu Pejchara (to se nepřeklepl Mirek z Říčan, tj. čistý přepis. Náš Mirčík-Ruda má evidentně legendární přezdívku :-). Jídlo i pivo zde nemělo chybu, rychlost a ochota personálu brala dech, venku byla úžasná a pohodová atmosféra. Škoda jen, že jsem to tu nenalezl dříve.

Venkovní část ve své oblasti naprosto bezkonkurenční. Vnitřek hospůdky připomíná klasickou útulnou čtyřku v dobrém slova smyslu. Obsluha fajn, pivo vynikající.

Výborná zastávka cyklistů, dobré pivo, milá obsluha. Po domluvě lze venku udělat akci, pronajmout zastřešený „udírnogril“. Tady to mohu jen doporučit :)

To jsou náhradní texty a fotky. Tady ty texty si musíte napsat na poradě velevážené Silné 4 :-)))

zobrazit hlavní info ukázat lištu skrýt lištu

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url